purella

Dlaczego warto wybrać firmę Purella?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że firma Purella z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie wszyscy mieli jednak możliwość skorzystania z oferty wspomnianego przedsiębiorstwa.

Strategia zrównoważonego rozwoju

Celem Purella Superfoods jest prowadzenie biznesu, który będzie odpowiedzialny społecznie. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że firma wspiera lokalnych rolników dostarczających surowce najwyższej możliwej jakości. Ponadto firma dba o to, by wszystkie osoby pracujące na plantacjach były odpowiednio wynagradzane i miały godne warunki pracy. Godny uwagi jest również fakt, że Purella Superfoods współpracuje tylko z partnerami, którzy są zrzeszeni w organizacji FairChoice. Nie wszyscy wiedzą, że dba ona o zagwarantowanie właściwych standardów pracy. Można mieć dzięki temu całkowitą pewność, że mieszkańcy poszczególnych rejonów, na których rosną superfoods, będą kultywować dawne tradycje. 

Z jakich surowców korzysta firma?

Warto wiedzieć, że surowce pochodzą z różnych regionów świata. Należy wśród nich wymienić Brazylię, Peru i Chile. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że pracownicy  przedsiębiorstwa bardzo dokładnie wyszukują produkty, które cechują się niezwykłymi wartościami odżywczymi. Nie można zapomnieć, że surowce, jak i dostawcy są sprawdzane osobiście przez specjalistów zatrudnionych w firmie. Dzięki czemu można mieć 100% pewności, że Purella dostarcza najlepszych produktów dostępnych na rynku. Godny uwagi jest fakt, że Superfoods to nieprzetworzona żywność naturalnego pochodzenia. Świetnym przykładem mogą być liście, owoce, wodorosty czy trawa. Należy mieć również świadomość, że w trakcie produkcji nie jest stosowana obróbka termiczna. W ten sposób proszek, który jest osuszaną częścią będzie w stanie zachować najwyższe wartości odżywcze. Ponadto zastosowanie wspomnianego procesu produkcji umożliwia uzyskać maksymalną ilość wartości odżywczych, którą można bez większego problemu zmieścić w jednej łyżeczce, a następnie stosować w codziennej diecie.